U objednávek nad 19.000kč s kódem EXTRA5 získáte slevu 5% . Doprava od 10.000kč ZDARMA!

Více než 6000 produktů přímo od výrobcea

Máte 50 dní na vrácení zboží

Doprava zdarma od 12 000 Kč

Filtry

Zrcadla

1510 Kč
1284 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1284 Kč
Množství
1570 Kč
1492 Kč
-5%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1492 Kč
Množství
910 Kč
774 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
774 Kč
Množství
910 Kč
774 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
774 Kč
Množství
1510 Kč
1284 Kč
-15%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1284 Kč
Množství

Elegantní zrcadla v moderním provedení

Zrcadla lze použít téměř kdekoli - v koupelně, předsíni, ložnici a dokonce i v obývacím pokoji. Kromě své přísně užitkové funkce prostor opticky zvětší a prosvětlí a dodají místnosti patřičné proporce. Součástí našeho internetového obchodu jsou i elegantní zrcadla, která ozdobí každé aranžmá. Pozoruhodná jsou zrcadla s decentním LED osvětlením, modely s poličkou a ty umístěné v krásném rámu. Doporučujeme vám podívat se na celý sortiment naší společnosti!

Obdélníkové nebo možná kulaté zrcadlo? Najdete zde, co hledáte. Doporučujeme minimalistické modely s jednoduchým rámem, stejně jako mělké koupelnové skříňky se zrcadlem na čelech. Kulatá koupelnová zrcadla jsou v současnosti velmi oblíbená a dobře poslouží i zavěšená těsně nad toaletním stolkem v ložnici. Další designové inspirace se zrcadlem jako hlavní postavou najdete na našem webu. Zveme vás!

Zrcadlo v designu interiéru

Dekorativní zrcadla najdou uplatnění v obývacím pokoji a na mnoha dalších místech. Při montáži naproti oknu prostor zvětší a prosvětlí. Umístěné v malé těsné předsíni dodají místnosti lehkost a eleganci. Zrcadlový motiv má mnoho využití. Je jen na vás, jak je využijete u vás doma nebo na pracovišti!

Jaké modely zde najdete? Tyto zahrnují:

  • moderní koupelnová zrcadla
  • zrcadla do předsíně
  • stylová zrcadla na toaletní stolek
  • stojící zrcátka
  • zrcadlo v bílém rámu
  • závěsná zrcadla
  • moderní led zrcadlo
  • minimalistické zrcadlo bez rámu
  • klasické zrcadlo v dřevěném rámu a mnoho dalšího

Levná zrcadla do předsíně, koupelny, ložnice - pouze na Mebline.cz!

Zrcadlo je velmi užitečným prvkem interiérového designu. V místnosti nezabere prakticky žádné místo a zároveň vám umožní během pár okamžiků vytvořit zcela nové uspořádání obývacího pokoje, koupelny nebo ložnice. V hale vám umožní podívat se na sebe před odchodem. Je neodmyslitelným prvkem toaletního stolku do ložnice. Dodává dekoru lesk a je jednoduše funkční.

V sortimentu našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů zrcadel za konkurenční ceny. Představujeme úzké a široké modely, s tenkými nebo tlustými rámy, stejně jako kulatá zrcadla do koupelny - extrémně módní tuto sezónu. Nabízíme také zrcadlo s LED napájením a modely ve skandinávském stylu vybavené poličkou na drobnosti. Prohlédněte si náš sortiment ještě dnes!

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Mebline, získáte důležité informace a slevový kód na nákup!