U objednávek nad 19.000kč s kódem EXTRA5 získáte slevu 5%. Doprava od 14 999 Kč ZDARMA!

Více než 6000 produktů přímo od výrobcea

Máte 50 dní na vrácení zboží

Doprava zdarma od 14 999 Kč

Filtry

Věšáky

Množství
1240 Kč
868 Kč
-30%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
868 Kč
Množství
Množství
1240 Kč
1116 Kč
-10%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1116 Kč
Množství
Množství
1300 Kč
910 Kč
-30%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
910 Kč
Množství
Množství
1300 Kč
910 Kč
-30%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
910 Kč
Množství

Elegantní a praktické věšáky do předsíně

Věšáky v předsíni nebo v šatně výrazně zvyšují funkčnost interiéru. Jsou nezbytné ve vstupním prostoru. Umožňují odkládat svrchní oděvy, kabelky apod. Při montáži na zeď nezaberou mnoho místa, takže budou dobře fungovat i ve velmi malé místnosti. V našem internetovém obchodě najdete modely různých stylů, velikostí a barev. Nabízíme nástěnné a stojací věšáky za atraktivní ceny.

Předsíňové věšáky jsou vyrobeny z odolných materiálů odolných proti poškození. Umožní vám optimálně uspořádat halu. Nabízíme bílé modely, přírodní barvy dřeva, šedé, černé a mnoho dalších. Snadno je sladíte s dekorem vstupního prostoru. Široký výběr předsíňového nábytku naleznete na stránkách našeho internetového obchodu. Doporučujeme vám, abyste si prohlédli naši kompletní nabídku.

Moderní nábytek do předsíně

Ramínko na šaty je jednoduchý kus nábytku pro speciální úkoly. Usnadňuje udržování pořádku v místnosti. Stačí sladit vhodné zrcadlo a skříňku nebo poličku na boty. Nábytek ve světlých barvách prostor opticky prosvětlí a zvětší. Ramínka na svrchní oděvy jsou vyrobeny ze silných materiálů odolných proti mechanickému poškození.

Na stránkách e-shopu představujeme funkční věšáky, mezi které patří:

  • moderní nástěnné věšáky
  • věšáky s policí
  • dřevěné věšáky
  • klasická ramínka na svrchní oděvy

Stylové a levné věšáky – pouze na Mebline.cz

Povinným prvkem vybavení haly je věšák. Bez ohledu na zvolený styl aranžmá najdete funkční model, který odpovídá současným trendům interiérového designu. Věšáky doporučujeme i v sestavě s dalšími prvky, jako je botník, šatní skříň, police nebo předsíňová komoda. Podívejte se na celou nabídku na Mebline.cz nyní!

Zařizujete elegantní vstupní prostor nebo praktickou šatnu vedle ložnice? V naší kolekci najdete levné věšáky do předsíně, které se vyznačují pečlivým zpracováním a moderním designem. Nabízíme také výhodný splátkový prodej. Máte nějaké dotazy? Doporučujeme vám kontaktovat tým e-shopu Mebline.cz!

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Mebline, získáte důležité informace a slevový kód na nákup!