U objednávek nad 19.000kč s kódem EXTRA5 získáte slevu 5%. Doprava od 14 999 Kč ZDARMA!

Více než 6000 produktů přímo od výrobcea

Máte 50 dní na vrácení zboží

Doprava zdarma od 14 999 Kč

Filtry

Osvětlení nábytku

1650 Kč
1320 Kč
-20%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1320 Kč
Množství
1650 Kč
1320 Kč
-20%
Nejnižší cena za posledních 30 dní je
1320 Kč
Množství

Funkční osvětlení nábytku

LED osvětlení pro nábytek vytvoří útulné, atmosférické uspořádání vedoucí k relaxaci. V našem internetovém obchodě najdete energeticky úsporné LED diody, které můžete nainstalovat do polic ve vitríně, do šatní skříně, do televizního stojanu a na mnoho dalších míst. Vybírat můžete z různých variant osvětlení. Barevné, bílé LED v teplých nebo studených tónech. Doporučujeme vám, abyste si prohlédli celý sortiment našeho internetového obchodu!

LED osvětlení pro 1, 4, 6 nebo třeba 7 polic? Slaďte doplňky k nábytku, specifičnosti interiéru a vlastním estetickým preferencím. Na Mebline.cz najdete široký výběr produktů osvětlení, včetně nočních lampiček, montážních pásků, LED pásků a mnoha dalších. U nás můžete svůj nábytek opatřit kvalitními doplňky, které dodají aranžmá úplně jiný rozměr. Vytvoří atmosférické večery, vnesou do interiéru eleganci a zmodernizují výzdobu.

Vysoce kvalitní nábytkové doplňky a další

Energeticky úsporné LED diody pro nábytek se extrémně snadno instalují. Skvěle vypadají na skleněných policích vitrín, v televizních komodách, ale i vedle postelí nebo závěsných polic. Využití najdou v šatníku, který prosvětlí jeho interiér při hledání vaší oblíbené halenky. Často jsou nezbytným prvkem vybavení koupelny. Vypadají skvěle v moderních aranžmá.

Na Mebline.cz najdete mimo jiné:

  • LED osvětlení pro nábytek
  • barevné LED osvětlení polic
  • led pásek do skříně
  • QUATRO LED osvětlení (vícebarevné)
  • led pásek do postele
  • RGB LED osvětlení pro nábytek
  • bílé LED osvětlení
  • LED noční lampa a mnoho dalších produktů osvětlení

Levné osvětlení nábytku - pouze na Mebline.cz

LED svítidla do kuchyňského a koupelnového nábytku se skvěle hodí do aranžmá inspirovaných moderním stylem (skandinávský, minimalistický), ale i provensálským nebo klasickým. Můžete si vybrat jednobarevné osvětlení (červené, modré, zelené, bílé, žluté atd.) nebo vícebarevné, umožňující měnit světlo v závislosti na vašich individuálních preferencích v danou chvíli.

Hledáte praktické bytové doplňky, které vám pomohou navodit tu správnou atmosféru? Navštivte Mebline.cz, kde najdete levné LED osvětlení pro nábytek, včetně LED reflektorů pro jednu polici nebo více polic. Nabízíme kvalitní bytové doplňky a výhodný splátkový prodej. Podrobnosti o nabídce najdete na Mebline.cz. Nemáš zač!

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru Mebline, získáte důležité informace a slevový kód na nákup!