Kolekce - HELVETIA

Kolekce Helvetia
Kolekce Helvetia Alaxy Beta
Kolekce Helvetia Alfa Beta
Kolekce Helvetia Baros Bota
Kolekce Helvetia Hektor Move
Kolekce Helvetia Irsten Beta
Kolekce Helvetia Tampa Talina

Helvetia Nábytek je jedním z největších výrobců nábytku v Polsku. Více než 25 let se specializuje na výrobu ložnicových souprav: skříně, komody, postele, noční stolky a nábytek do obývacího pokoje nebo nábytkových stěn.

Zajímavý a moderní design v kombinaci s vysokou kvalitou se nábytek Helvetia těší uznáním jak v Polsku , tak i v celé Evropě. Největší devizou společnosti jsou nejnovější technologie, vysoce kvalifikovaní pracovníci a materiály použité ve výrobním procesu.

Víceúčelový nábytek Helvetia bude dokonalý pro každý byt, protože spojuje modernost, funkčnost a krásný vzhled. Nadčasové tvary, praktická řešení a nejmódnější barvy vytvářejí působivý celek, který potěší jak členy domácnosti, tak všechny hosty.

Charakteristickým rysem prezentované kolekce je jednoduchá forma s dokonalým provedením všech detailů a originální barevné kombinace dokonale odpovídající nejnovějším trendům v designu.

Ve většině kolekcí dominuje nábytek ve světlé barvě, který dokonale odpovídá současnému designu. Jednoduchý tvar nábytku umožňuje neomezené možnosti uspořádání prostoru a jejich bohatý výběr dává mnoho alternativ různých uspořádání v jídelně nebo v obývacím pokoji.

V nabídce najdete postele a ložnice, komody, skříně s posuvnými dveřmi a elegantní nábytkové stěny, které vám umožní vytvořit si svou vysněnou kreaci.

Vybavení by mělo splňovat praktickou funkci a zároveň by mělo být ozdobou prostoru, proto v nábytku Helvetia najdete řadu inovativních řešení, včetně tvrzeného skla, vysoce kvalitní membránové folie a dokonalou rovnováhu mezi plnými a prosklenými prvky. Vynikajícím doplňkem celku je úsporné, diskrétní LED osvětlení, umožňující přizpůsobit interiér okolnostem a vaší náladě.