Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Typ skříňky
Odstranit všechny filtry

Koupelna

koupelnovy-nabytek

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 169

Produkty

Stylová a pěkná koupelna

Praktická a pěkná koupelna je snem každé ženy. Výběr je leckdy složitý, a pokud je koupelna malá je to ještě větší problém, ale máme pro vás řešení! Koupelna se nerekonstruuje, každé dva roky, ale je to investice na několik let. U nás nejdete praktická řešení, která usnadňují udržení čistoty a hygieny v koupelně. Nejčastější barevnou variantou je bílá - univerzální, módní barva.

Co charakterizuje dobře navrženou koupelnu? Každá koupelna je samostatný příběh. Proto nabízíme univerzální nábytek do každé koupelny. Víme, že koupelna by měla být:

Přizpůsobená potřebám celé rodiny

Dostatečně vybavená

Úhledná

Praktická

Estetická a stylová

Dobrým řešením je prostorná koupelnová skříňka a samozřejmostí je skříňka pod umyvadlo, která poskytne úložný prostor navíc. Nejčastější koupelovým doplňkem jsou samozřejmě umyvadla, která máme v nabídce také. Další doplňkem jsou koupelnová zrcadla, která plní nejen praktickou, ale i estetikou stránku. Celá koupelnová výzbroj je k sobě dokonale pasuje a je univerzálně kombinovatelná. Víme, že souvislí design interiéru je úspěšný, a proto nabízíme levná a praktická řešení v dokonalém designu. Vše co musíte pro svou koupelnu udělat, je vybrat si z naší nabídky tu svou!