Studentské regály a regálové skříně

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 52

ME4 Regál 3D MEMONE

NOVINKY
3950 Kč
3190 Kč
-19%

LD6 - Regál 4D LIDO

3550 Kč
2650 Kč
-25%
Strana 1 z 2

V pokoji dospívajícího je obvykle kus nábytku, který je oblíbenější, nežli jiný. Vyplývá to z naše průzkumu, který tento kus nábytku vyzdvihl na špičku. Jedná se o klasickou knihovnu, která zároveň dokáže posloužit jako místo, které uspořádá i časopisy, sbírky figurek, apod. Připravili jsme solidní nabídku - polic v naší nabídce, které splní očekávaní nejen dětem, ale i rodičům.

V naší bohaté nabídce naleznete jak typické produkty, které vytvoří pěkný a čistý interiér, tak i exkluzivní s sklem i osvětlením. Vše závisí na tom, co hledáte.

Doporučujeme:

Moderní i klasický styl

Barevné i dřevěné regály

Zajímavé a netradiční knihovny

Snažíme se kombinovat ty nejdůležitější vlastnosti: kvalita, trvanlivost, dobrá cena a snadné čištění. Jsou vyráběny z kvalitních a bezpečných materiálů.

Naše regály jsou nepostradatelným prvkem v studentském pokoji. Jejich velkou výhodou je, že se dokáží přizpůsobit všem interiérům a vaším požadavkům. Jejich bezproblémové použití se promítá na uspořádání místnosti a následném pořádku. Interiér tak bude vypadat svěží a nadčasoví.

Naše nabídka je bohatá a rozmanitá, přesto v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat naše zaměstnance, kteří vám rádi odpoví na případné dotazy.

Ostatnio oglądane - podstrony

Nenašli jste dosud nic vhodného?
Podívejte se na naše nabídky

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru, dostávej jen relevantní informace a získej slevový kupón na nákupy!

Platby

V našem obchodě zaplatíš online. Rychle a bezpečně!

pay

Sociální média

Sleduj nás na:

fb-bigtwittter-bigallegro-biginstagram-big