Studentské postele

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 31 z 31

Produkty

CZ23 Lůžko 140 s matrací CEZAR

6427 Kč
4359 Kč
-32%

M28 Lůžko 90 s matrací MAXIMUS

5100 Kč
3927 Kč
-23%

Bez ohledu na to, zda máte šest, šestnáct či šedesát let je v každém věku oáza klidu postel. Místo naprosté relaxace a regenerace. V dospívání se postel stává i místem, kde tráví váš teenager hodně čas v budování svých plánů, které rozvíjí jeho schopnosti. Především má, ale za úkol poskytnou tichý, hluboký spánek, který je v období puberty nezbytný. Naše nabídka vám je k dispozici!

V naší nabídce máme různé produkty, abychom zajistili, že každý rodič a jeho dítě najde postel podle preferencí a očekávání.

Doručujeme vám naší nabídku, ve které najdete i mimo jiné:

Dřevěné postele.

Lůžka pro mládež s matrací.

Rozkládací lůžka.

Moderní postele pro mladé lidi.

Všechny vaše individuální požadavky jsem shromáždili na jednom místě. Naše bohatá nabídka postelí pro mládež je taková, aby odpovídala plně vaším preferencím.

Společnost Mebline při výběru produktů plně vyžila každého výběru, protože jedině vy víte co je důležité. Proto máme ve výběru i lůžka s úložným prostorem, které jsou prostě cool, pokud nemáte velké prostory.

Samozřejmě nabízíme i klasické postele s moderními prvky, které odkazují na nadčasový styl. Nabízíme univerzální postele, tak i ty, které jsou stylizované k pohlaví dítěte. Jako vždy pamatujeme především na vysokou kvalitu, která je zárukou dlouhé výdrže po celou dobu dospívání. Doporučujeme, abyste si prohlédli naší nabídku a v případě dotazů nás kontaktovali, ještě dnes.

Ostatnio oglądane - podstrony

Nenašli jste dosud nic vhodného?
Podívejte se na naše nabídky

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru, dostávej jen relevantní informace a získej slevový kupón na nákupy!

Platby

V našem obchodě zaplatíš online. Rychle a bezpečně!

pay

Sociální média

Sleduj nás na:

fb-bigtwittter-bigallegro-biginstagram-big