Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Typ skříňky
Odstranit všechny filtry

Koupelnové skříňky

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 143

Produkty

Praktická koupelna

Může být koupelna hezká a praktická? Samozřejmě, že ano, ale musíte jí dobře uspořádat. Víme, že koupelna je velkou investicí, ale je to investice na mnoho let, proto je vhodné na koupelně nešetřit. Každá koupelna je odlišná a každá potřebuje zcela odlišné řešení uspořádání. Koupelové skříňky jsou vhodnou volbou do domácností, kde je třeba uschovat kosmetiku a čistící prostředky, aby nekazily celkový dojem. Dokonce dokonale uklizená a vyčištěná koupelna nevypadá dobře, když je vana či sprcha obklopena kosmetikou. Koupelnové skříňky, tento problém snadno vyřeší!

Nejoblíbenější barvou jsou bílé skříně, protože je lze snadno přizpůsobit i nejdivočejším barevným variantám a vzorům na obkladech. Za zvážení stojí, zda chcete závěsné skříňky či volně stojící. Kvalita a odolnost proti vodě je samozřejmostí, a proto vybíráme velmi kvalitní materiály té nejvyšší kvality. Koupelové skříňky často vyráběny ve dřevěné variantě a stojí za úvahu zkombinovat právě je.

Moderní koupelový nábytek je také skvělým organizačním řešením na různé malé nepotřebnosti, o které se postará dobře řešená zásuvka. Hitem mezi výrobky jsou zrcadlové koupelové skříňky! Takové skříňky jsou povětšinou zavěšeny nad umyvadlem. Vejdou se do ní zubní kartáčky, dekorativní kosmetika apod. Jsme přesvědčeni, že díky koupelnovému nábytku každá koupelna získá krásný vzhled a funkčnost.