Dětské postele

Postele pro děti

Uspořádání dětského pokoje je skutečnou výzvou pro všechny rodiče. Výběr nábytku a příslušenství je opravdu obrovský, proto je těžké se rozhodnout na něčem konkrétním. Také je obtížné vybrat nábytek, který se bude hodit jak do dětského pokoje, tak i do studentského až vyroste. Nepostradatelným prvkem jsou bezpochyby dětské postele. Bez ní se žádné díte neobejde a mnohdy bude součástí jeho života mnoho let. Víme, že pohodlí a bezpečnost dětí je na prvním místě, proto nabízíme moderní, bezpečné a kvalitní postele pro menší i větší děti. Takové postele vydrží několik let, jsou levné, ale nevylučují kvalitu, na kterou dbáme.

Dětské pokoje jsou řízené vlastními předpisy, s ohledem na dítě. Vždy by se měl pokoj líbit jak Vám, tak i vašemu drobečkovi. V posledních letech jsou oblíbené různé typy postelí, které lze seskupit do:

  • Patrové postele - kdo v našem dětství nechtěl cool patrovou postel, u které by se hádal o vrchní patro!
  • Dětské postele s bariérou - skvělá volba pro děti v předškolním věku, které chcete uchovat v bezpečí
  • Rozkládací pohovky - namísto lůžka mohou být do studentského pokoje použity i rozkládací pohovky a gauče, které mají úložný prostor na lůžkoviny a snadno je rozložíte pro případné návštěvy.
  • Dětské pokoje s úložným prostorem - funkční úložné prostory ulehčí život nejedné mamince, která chce usměrnit chaos v dětském pokoji. Úložný prostor bude perfektní pro úschovu sezónních věcí.

Dětská postel s matrací by měla být především pohodlná. Je dobré, aby dítě nejdříve postel či matraci otestovali, jelikož právě ony jí budou používat. Matrace je důležitou součástí a my víme, že dítě potřebuje správnou oporu páteře pro jeho zdravý a pohodlný spánek.

Ostatnio oglądane - podstrony

Nenašli jste dosud nic vhodného?
Podívejte se na naše nabídky

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru, dostávej jen relevantní informace a získej slevový kupón na nákupy!

Platby

V našem obchodě zaplatíš online. Rychle a bezpečně!

pay

Sociální média

Sleduj nás na:

fb-bigtwittter-bigallegro-biginstagram-big