Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška sedu
Strana sedačky
Výška
Hloubka
Barvy
Odstranit všechny filtry

Křesla

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 121

Produkty

Pohodlné křeslo pro každého

Pohovka je příliš nízká a židle příliš tvrdá? Na scénu přichází kvalitní křeslo, pro pohodlný odpočinek. Všechna nabízená křesla jsou navrhována a vyráběna tak, aby podpořila zdravou opěru páteře a působila kladně po delší dobu sezení. Víme, že komfort a zdraví páteře jsou důležité, i když odpočíváte. Vždy dbejte, že kvalitnější křesla by měla být v kanceláři či u počítače, kde je důležité správné držení těla.

Čalounění, kůže, dřevo, proutí, dřevo? Extravagantní či klasické? Je jedno jsou si vyberete, vždy je důležitá kvalita a poměr ceny. Kvalita x cena jde ruku v ruce, proto se nezalekněte vyšších cen, ale myslete na to, že kvalitní křeslo vám vydrží mnoho let. Vyberte si barvu, která dokonale podtrhne váš obývací pokoj či zapadne k ostatnímu nábytku. Zajímavou a praktickou volbou jsou křesla se speciálním mechanismem, který nastaví polohu zad či opěrek hlavy. Také je výhodné vybírat z látek, které jsou odolné vůči znečištění a zaručí delší životnost materiálu.

Samostatnou kategorií jsou křesla v domácnostech s dětmi. Zde je důležité, aby byly extrémně odolné vůči znečištění, jelikož děti milují kreslení a zapatlání čehokoliv. I vhodná volba křesla pro děti je důležité nepodcenit. Zde se vždy klade důraz na kvalitu a komfort. Děláme vše, aby naše nabídka vyhovovala každému bez rozdílu věku a klademe důraz i na naše nejmenší.