Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 257

Produkty

Obývací stěna CALABRIA 3

8550 Kč
7150 Kč
-16%

Stylová obývací stěna LANCO 3

NOVINKY
9990 Kč
7190 Kč
-28%

Stylová obývací stěna LANCO 4

NOVINKY
5990 Kč
5290 Kč
-12%

Systémový nábytek JOHN 2

NOVINKY
9990 Kč
8490 Kč
-15%
Strana 1 z 6

Každý, kdo chce ve velkém stylu vytvořit interiér, by se měl zaměřit na obývací stěny, které najde přesně v této kategorii. Díky správně zvolené sestavě je efekt prostě WOW! Bez ohledu, zda hledáte něco elegantního a minimalistického, či sestavu, která bude centrem v klasickém obývacím pokoji, je naše nabídka perfektní! Můžete vybrat z mnoha stylů - od moderních, rustikálních až po tradiční nábytek. Každá sestava, je kromě estetičnosti, také velmi praktická. Praktičnost a nadčasovost na prvním místě.

Naše obývací stěny = plno spokojených zákazníků!

V našem online obchodě s nábytkem jsem hrdí na to, že nabízíme široký výběr vysoce kvalitních obývacích stěn za přijatelné ceny. Víme, že nákup nového nábytku je velkou investicí, a proto se snažíme vybírat kvalitní produkty za férové ceny. Vynakládáme maximální úsilí, aby naše nabídka byla naplněna nábytkem, který má vynikající vlastnosti a vyhovuje osobitým potřebám - bez ohledu na to, zda se jedná o moderní či tradičně vybavený domov. Víme, že oblíbenost bílého nábytku je v dnešní době opravdu vysoká, proto nabízíme spoustu sestav, které opticky zvětší a rozsvítí interiéry.

Levné obývací stěny pro každého!

Naším hlavním cílem je pomoci klientům vybavit domov svých snů a zde nabízené produkty se k tomu dokonale hodí! Nabízíme možnost pro každý rodinný rozpočet, což dokazuje, že i bez velkého rozpočtu můžete mít krásnou a funkční místnost. Doporučujeme se podívat na naší nabídku a v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Ostatnio oglądane - podstrony

Nenašli jste dosud nic vhodného?
Podívejte se na naše nabídky

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru, dostávej jen relevantní informace a získej slevový kupón na nákupy!

Platby

V našem obchodě zaplatíš online. Rychle a bezpečně!

pay

Sociální média

Sleduj nás na:

fb-bigtwittter-bigallegro-biginstagram-big