Předsíň

nabytek-do-predsine-a-chodby

Každá žena sní o prostorné šatní skříni, ve které je vše uspořádávané a rozřazené podle barev. Víme, že skutečnost je často jiná, a proto se snažíme o nabídku, která vám tento sen pomůže uskutečnit. Domácí šatní skříň je řešením problému, kam s obuví, šály apod. Je konec s potížemi při výběru správného stylingu - vše je na jednom místě!

Víme, jak obtížné je ukládat některé části oblečení. Při koupi dalšího páru bot obvykle přidáváme další krabici na rozrůstající se komínek. Vaše boty jsou díky našemu řešení vždy na jednom místě! Jsou praktické, zabezpečují dostatek prostoru a zároveň krásně doplňují místnost. Perfektní nábytek pro chodbu je navržen tak, aby se snadno umístil do každé místnosti.

Pokud nemáte místo v obývacím pokoji, v ložnici či dětském pokoji je vhodné investovat do skříně v předsíni. Uvědomujeme si, že tento nábytek musí být kvalitní a za dobrou cenu. Skříně jsou velmi praktické a s posuvnými dveřmi se vejdou do každé místnosti. Povětšinou jsou chodby malé, úzké a velmi tmavé, ale máme několik typů, jak udělat, aby byla chodba prostorná a moderní:

První - světlé a jednotné barvy stěn a nábytku rozšíří a rozsvítí prostor

Druhý - zrcadla do chodby dokonale zvětší prostor

Třetí - zajímavou grafikou či rodinnými fotografiemi rozbijete jednotvárnost a přidáte kouzlo rodinného krbu.

Funkční skříně a předsíňové stěny vhodně doplní interiér. Proto je naše nabídka plná inspirace pro vybavení každé šatny i chodby za velmi dobré ceny.