Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Počet zásuvek
Barvy desky stolu
Barvy nohou
Odstranit všechny filtry

Psací stoly a kontejnery

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 87

Produkty

Každý student potřebuje praktický a funkční psací stůl, který by měl doplnit jeho studentský pokoj. Je to zároveň kus nábytku, který provází vašeho studenta od základní po vysokou školu. My v Mebline.cz víme, jaký typ stolu vaše dítě potřebuje, protože prodáváme pouze bezpečný a kvalitně vyrobený nábytek. Moderní psací stoly jsou nejen krásně řešené a oku lahodící, ale jsou především funkční. Stále více lidí očekává od nábytku kvalitu po mnoho let, proto by měl být dostatečně vysoký, prostorný a kvalitně zpracovaný.

Stoly v naší nabídce jsou nejen moderní, ale i skvěle barevně řešené. V závislosti na velikosti prostoru , který máte v místnosti volíme vhodný psací stůl. V nabídce se nachází jak úzké, tak rohové či jinak řešené stoly. Je velmi důležité, aby dětský či studentský pokoj byl vhodný i pro hru a koníčky, proto je vhodné dbát na správnou velikost stolu v místnosti.

Při výběru stolu vsaďte na univerzální barevné varianty. Není nic horšího, než si pořídit stůl a za rok ho vyhazovat, jen díky barevnému provedení. Vždy vybírejte dle dispozic a barevného provedení ostatního nábytku. Jaké vlastnosti by měl mít psací stůl?

  • Materiál odolný vůči poškrábání, změnám barvy a snadno udržitelný
  • Vhodně vysoký a široký bude sloužit po mnoho let
  • S praktickými policemi a zásuvkami bude jeho praktičnost ještě větší
  • Vhodně zvolený odstín k dalšímu nábytku prodlouží životnost v pokoji