Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Počet zásuvek
Typ skříňky
Odstranit všechny filtry

Komody

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 481

Produkty

Funkční komody pro váš domov

Obývací pokoj je místnost, která je srdcem vašeho domova. Nejenže zde vítáme hosty, ale trávíme zde velké množství volného času, ale je jistě důležité, aby byl obývací pokoj praktický a krásný. Jsme si vědomi, že nábytek zde bude stát několik let a proto dbáme na kvalitní materiál a pestrou barevnost za krásné ceny. Samozřejmostí v naší nabídce je moderní bílý nábytek, který doplňujeme módním LED osvětlením. LED osvětlení je vhodným světelným doplňkem do místnosti, když toužíte po tlumeném světle. V obývacím pokoji je vhodné myslet i na úložný prostor, kde vhodnou volbou jsou komody všeho druhu. Naše komody nejsou omezené pouze na obývací prostory, ale využít je lze v každé místnosti vašeho domova.

V obývacím pokoji oceníte nízké komody na televizi či ozvučení. Do dětského pokoje nabízíme nepřeberné množství komod pro úschovu všech nezbytností. Samozřejmostí jsou velké komody, které pohltí váš velký šatník od šátků po trička. Tyto komody mohou sloužit, jak v obývacím pokoji, tak i v jídelně jako příborníky či chodbě pro úschovu sezónních věcí. Kvalitní a pevná komoda:

  • Je prostorná a má množství zásuvek
  • Jejich materiál je odolný a navzdory častému používání si uchová svůj vzhled
  • Je moderní, stylová a hodí se do každého interiéru

Praktickou volbou pro rodiče jsou komody, které mají přebalovací nástavce. Po jeho použití ho jednoduchým způsobem odmontujete a začnete používat samostatnou komodu.