Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Počet zásuvek
Barvy desky stolu
Barvy nohou
Odstranit všechny filtry

Odkládací a konferenční stolky

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 188

Produkty

Konferenční stolek - stylový a funkční

Neznáme nic lepšího, než se usadit do pohodlné pohovky a odložit si na konferenční stolek čerstvou kávu. Každá domácnost potřebuje malý stolek, který bude plnit své funkce při návštěvě hostů i za jiných okolností. Současné trendy umožňují mnoho variant, a proto jsou oblíbenou součástí každého obývacího pokoje. Na co je konferenční stolek užitečný? Na jakékoliv odkládání! Je to velmi praktický a funkční kus nábytku, který pohltí nejen skleničky, hrnečky, noviny či knihu. Konferenční stolek je nejčastěji umístěn před pohovkou nebo lenoškou, protože je skvěle doplní. Při výběru je vhodné zohlednit celkový styl pokoje.

Jsme si vědomi skutečnosti, že konferenční stolky nebudou v každé místnosti. Některé interiéry jsou velmi moderní a potřebují inovativní řešení a ultramoderní nábytek. Proto v našem výběru najdete i pohovky 2v1, ve kterých je konferenční stolek zabudovaný. Nejčastějším materiálem je sklo, které vybíráme tak, aby bylo tlusté, odolné vůči poškrábání a poškození. Vždy se pro skleněný stolek rozhodujte déle, je velmi náročný na údržbu.

Populárním typem jsou rozkládací konferenční stolky, které mají i další funkci, protože u nich lze často měnit jejich výšku a lehce je přeměníte na jídelní stoly. Uvědomte si při výběru, že hlavní roli hraje funkčnost a přesně takové najdete v naší nabídce. Jelikož jsou konferenční stolky relativně levné, můžete si vybrat přesně takový, jaký se vám líbí a jaký očekáváte. Stylový tvar hraje velkou roli a dokáže doplnit vaši místnost k dokonalosti.