Typ nábytku
Doba dodání
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Barvy desky stolu
Barvy nohou
Odstranit všechny filtry

Stoly

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 78

Produkty

Stůl základem správného domova

Bez jídelního stolu se neobejde žádné rodinné setkání, romantické večeře, stolní hry a mnoho jiných aktivit z běžného chodu domácnosti. Pevný a kvalitní stůl je požadavkem číslo jedna! Jídelní stůl spojuje rodinu dohromady a není nic lepšího, než se sejít na večeři u jednoho stolu. Víme, že stůl je doopravdy důležitou součástí domova, proto se snažíme splnit veškerá vaše očekávání. V nabídce najdete jak levné, tak i cenově dražší stoly, které propůjčí jídelně rodinnou atmosféru a budou vás provázet po mnoho let.

Velmi praktické jsou rozkládací stoly, které nezaberou příliš místa, přesto je skvěle využijete při velkém rodinném setkání. V nabídce máme veškeré tvary:

  • Čtvercový
  • Oválný
  • Kulatý
  • Obdélníkový
  • Úzké i široké

Existuje mnoho možností a velmi oblíbené jsou samozřejmě skleněné stoly, které budou skvěle fungovat v moderních jídelnách, které potřebují něco extra. Skleněné stoly vypadají skvěle s kovovými prvky či nohami. Naše nabídka je veliká a jsme si jisti, že si vybere naprosto každý.

Jídelní stůl je obvykle elegantní, než stůl určený přímo do kuchyně. Kuchyňský stůl je mnohdy používán i jako pracovní deska navíc a vyplatí se investovat do odolných materiálů. Stoly nádherně oživí různé dekorace, ubrusy, svícny apod. Tyto detaily dokonale doladí váš interiér.