Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Šířka
Výška
Hloubka
Barva korpusu
Barva čela
Počet zásuvek
Typ skříně
Zrcadlo
Odstranit všechny filtry

Skříně

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 1019

Produkty

Je dům bez pořádné skříně možný fungovat? My myslíme, že ne! Nepořádek, padající oblečení, věčný chaos dokonale pohltí naše skříně. Víme, že nároky na tento typ nábytku jsou jiné, a proto nabízíme širokou škálu produktů do každého domova. V posledních letech dominují převážně šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jejich dveře fungují skvěle v úzkých prostorech, kde potřebujeme každý cm navíc. Moderní šatní skříně jsou vybaveny inteligentním systémem polic, zásuvek a šatních tyčí, které vytvoří dokonalý funkční prostor pro vaše oblečení.

Potřebujete šatní skříň pro úschovu sezónních věcí do chodby? Ideálním řešením jsou skříně s posuvnými dveřmi. Moderní a dobře navržená skříň pro chodbu dokonale pojme všechny věci a zároveň bude vypadat dobře v každém interiéru. Takové skříně pojmou od oblečení po ručníky, povlečení a mnoho dalšího, zároveň poslouží jako perfektní nábytek do interiéru.

V pokojích, které mají malý prostor, budou skvěle fungovat rohové šatní skříně. Při jejich zakoupení získáte skvělé využití rohu místnosti. Rohové šatní skříně jsou často prostornější než malé skříně, a proto je vhodné, abyste přemýšleli o každém interiéru samostatně.

Dalším místem v domě, kde jsou šatní skříně nutností jsou dětské pokoje. Dětské skříně jsou uzpůsobené jejich věku i velikosti. Jedná se o skvělý kus nábytku, do kterého může zasahovat jak rodič, tak i dítě. Dětské skříně jsou vyráběny ve veselých, zajímavých variantách, které odpovídají dětskému vkusu. Skříně pro mládež už jsou vyráběny ve střídmějších barevných variantách, aby je ocenili i dospívající. Všechny dětské skříně můžete zakoupit jak v sestavách, tak i jednotlivě.