Typ nábytku
Doba dodání
Výhodná nabídka
Barva korpusu
Barva čela
Odstranit všechny filtry

Sestavy

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 344

Produkty

Žádný domov si nedovedeme představit bez obývací stěny! Jedná se o komplexní řešení pro obývací pokoje, které poskytnout dostatek úložného prostoru. Donedávna byly obývací stěny velmi masivní a zabraly mnoho místa. Dnes se trendy odklání spíše do moderních, odlehčených a jednoduchých linií. Čím více se společnost vyvíjí, tím víc hledáme pro vás inovativní, moderní, funkční řešení a detaily, které přidají vašemu domovu jedinečný charakter.

Náš obchod se zaměřuje i na mladé lidi, kteří od nábytku očekávají perfektní design a funkci. Čím dál více se se setkáváme s pořizováním obývacích stěn do pokoje pro mládež a dospívající. Není problém k takové stěně přiřadit například psací stůl či postel a pokoj bude vypadat stále skvěle.

Závěsné skříňky dodávají obývacímu pokoji lehkost a styl. Velmi módní záležitostí jsou LED osvětlení na skříňkách, které propůjčí jedinečný styl vaší místnosti. LED osvětlení je vhodnou volbou pro lidi, kteří jdou s dobou a trendy. Samozřejmostí jsou praktická řešení, která propůjčí dostatek úložného místa, i přesto obývací stěna bude jednoduchá a estetická.