Dětské šatní skříně

Seřaď produkty podle následujících parametrů
Výsledky 1 - 45 z 94

Produkty

SV1 Skříň 2D LYKKE

NOVINKY
3850 Kč
2850 Kč
-26%

MO1 Skříň MIMO

3990 Kč
3390 Kč
-15%

LR1 Skříň 2D 2SZ LORENTO

3590 Kč
3090 Kč
-14%
Strana 1 z 3

Dětského oblečení není nikdy moc - ale povětšinou je na něj málo místa! Bez ohledu na to, zda mluvíme o šatníku miminka či dospívajícího je šatna v dětském pokoji velmi důležitá a měla by plnit dobře svůj úkol.

Ve společnosti Mebline představujeme širokou nabídku dětských šatních skříní, které bez problémů odpovídají požadavkům dětí i jejich rodičům, kteří především ocení kvalitu zpracování. Pečlivě vybíráme sortiment, který zahrnuje pouze kvalitní dětské šatní skříně. Který styl si zvolíte záleží na vašich preferencích a požadavcích.

Které funkční skříně si vyberete?

Rádi Vám pomůžeme rozhodnout, která šatní skříň pro dětský pokoj z naší nabídky bude komplexní dle vašich potřeb. Je spousta na výběr! Od rohových skříní po posuvné a velmi prostorné. Řekněte nám co hledáte a my najdeme uspokojivé řešení vašich požadavků.

Nabízíme:

skříně vyrobené s péčí o každý detail, vyrobené z nejlepších surovin pro výbornou stabilitu a za atraktivní ceny. Mluvíme o moderních rohových skříních i klasických designech - proto byste se měli podívat na naší nabídku, která splní vaše očekávání.

Ostatnio oglądane - podstrony

Nenašli jste dosud nic vhodného?
Podívejte se na naše nabídky

Newsletter

Přihlaš se k odběru newsletteru, dostávej jen relevantní informace a získej slevový kupón na nákupy!

Platby

V našem obchodě zaplatíš online. Rychle a bezpečně!

pay

Sociální média

Sleduj nás na:

fb-bigtwittter-bigallegro-biginstagram-big